Продукція > KEMET > C2220C104KBGAC
C2220C104KBGAC
C2220C104KBGAC KEMET
Виробник: KEMET
Description: .100UF 630V
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL, High Voltage
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.106" (2.70mm)
Capacitance: 0.1 µF
Написати відгук
Description: .100UF 630V, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, High Voltage, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.106" (2.70mm), Capacitance: 0.1 µF.