Продукція > SECH > C22S-3R0-0100
C22S-3R0-0100 SECH
Виробник: SECH
100F 3.0V 22x45mm; PCB; pitch 10mm; ESR 0.013 Ohm, oper. temp.: -40C~+65C C22S-3R0-0100 SECH Supercapacitor KGHP C22S-3R0-0100
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 30 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
100F 3.0V 22x45mm; PCB; pitch 10mm; ESR 0.013 Ohm, oper. temp.: -40C~+65C C22S-3R0-0100 SECH Supercapacitor KGHP C22S-3R0-0100, кількість в упаковці: 5 шт.