C2310A1-0159-100M0
C2310A1-0159-100M0 Microchip Technology
c2310a1-0159-100m0.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator VC-TCXO 100MHz ±1ppm (Tol) ±0.8ppm (Stability) 15pF LVCMOS 60% 3.3V 6-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук