C25DND325B
C25DND325B Eaton Electrical
skuPage.C25DND325B.pdf
Виробник: Eaton Electrical
Description: DEFPURPOSEMAGCONTACTOR,208-240VA
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 208 ~ 240VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 575VAC - Max