Продукція > KEMET > C274AC25120AA0J
C274AC25120AA0J
C274AC25120AA0J KEMET
KEM_F3062_C27.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 12UF 5% 470VAC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Box
Capacitance: 12µF
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 470V
Height - Seated (Max): 2.972" (75.50mm)
Capacitance: 12 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 12UF 5% 470VAC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Box, Capacitance: 12µF, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 470V, Height - Seated (Max): 2.972" (75.50mm), Capacitance: 12 µF, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm).