Продукція > KEMET > C276CC24250AA0J
C276CC24250AA0J
C276CC24250AA0J KEMET
KEM_F3062_C27.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 2.5UF 5% 470VAC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 470V
Height - Seated (Max): 2.362" (60.00mm)
Capacitance: 2.5 µF
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
на замовлення 425 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 2.5UF 5% 470VAC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 470V, Height - Seated (Max): 2.362" (60.00mm), Capacitance: 2.5 µF, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm).