Продукція > KEMET > C276CC25125AA0J
C276CC25125AA0J
C276CC25125AA0J KEMET
KEM_F3062_C27.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 12.5UF 5% 470VAC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 470V
Height - Seated (Max): 2.972" (75.50mm)
Capacitance: 12.5 µF
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
на замовлення 427 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 12.5UF 5% 470VAC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 470V, Height - Seated (Max): 2.972" (75.50mm), Capacitance: 12.5 µF, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C276CC25125AA0J C276CC25125AA0J Виробник : KEMET KEM_F3062_C27-3316923.pdf Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 470VAC 12.5uF 5% With M8 Bolt 3K Hrs