Продукція > KEMET > C276CC34315AA0J
C276CC34315AA0J
C276CC34315AA0J KEMET
KEM_F3062_C27.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 3.15UF 5% 470VAC RADIAL
Packaging: Box
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 0.528" (13.40mm)
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 470V
Height - Seated (Max): 2.362" (60.00mm)
Capacitance: 3.15 µF
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 3.15UF 5% 470VAC RADIAL, Packaging: Box, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 0.528" (13.40mm), Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 470V, Height - Seated (Max): 2.362" (60.00mm), Capacitance: 3.15 µF, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm).