Продукція > KEMET > C276CCF5350LG0J
C276CCF5350LG0J
C276CCF5350LG0J KEMET
KEM_F3062_C27.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 35UF 5% 470VAC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Motor Run
Termination: Wire Leads
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 470V
Height - Seated (Max): 3.839" (97.50mm)
Capacitance: 35 µF
Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 35UF 5% 470VAC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Motor Run, Termination: Wire Leads, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 470V, Height - Seated (Max): 3.839" (97.50mm), Capacitance: 35 µF, Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm).