Продукція > KEMET > C2824C223KDGAC7800
C2824C223KDGAC7800 KEMET
Виробник: KEMET
Description: .022UF 1000V
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 2824 (7260 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.280" L x 0.240" W (7.10mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.022 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .022UF 1000V, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 2824 (7260 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.280" L x 0.240" W (7.10mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.022 µF.