C301306-202NHF
C301306-202NHF ITG Electronics, Inc.
1c625f387f02fc4e51ecd92bf1d5bd66.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: CMC 2MH 16A 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.713" L x 1.713" W (43.50mm x 43.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 1.063" (27.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 16A
DC Resistance (DCR) (Max): 8mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 2 mH @ 10 kHz
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2MH 16A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.713" L x 1.713" W (43.50mm x 43.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 1.063" (27.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 16A, DC Resistance (DCR) (Max): 8mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 2 mH @ 10 kHz.