C301306-382NHF
C301306-382NHF ITG Electronics, Inc.
1c625f387f02fc4e51ecd92bf1d5bd66.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: 3.8mH, 30%, 13.5mOhm, 12.5A Rate
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.713" L x 1.713" W (43.50mm x 43.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 1.043" (26.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 12.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 13.5mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 3.8 mH @ 10 kHz
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: 3.8mH, 30%, 13.5mOhm, 12.5A Rate, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.713" L x 1.713" W (43.50mm x 43.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 1.043" (26.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 12.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 13.5mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 3.8 mH @ 10 kHz.