C301313A-103NHF
C301313A-103NHF ITG Electronics, Inc.
c1e4f84b586428b56fbfb31d770f5b3c.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: CMC 10MH 2.2A 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.043" L x 1.012" W (26.50mm x 25.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.728" (18.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 2.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 197mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 10 mH @ 10 kHz
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 10MH 2.2A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.043" L x 1.012" W (26.50mm x 25.70mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.728" (18.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 2.2A, DC Resistance (DCR) (Max): 197mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 10 mH @ 10 kHz.