C301369A-103NU
C301369A-103NU ITG Electronics, Inc.
859cb6e8f872759914a0da9d5c7f7daf.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: 10.0mH, 30%, 44.0mOhm, 6.0A Max
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.339" L x 1.339" W (34.00mm x 34.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 1.024" (26.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 44mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 10 mH @ 1 kHz
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: 10.0mH, 30%, 44.0mOhm, 6.0A Max, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.339" L x 1.339" W (34.00mm x 34.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 1.024" (26.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 44mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 10 mH @ 1 kHz.