C301369A-752NU
C301369A-752NU ITG Electronics, Inc.
859cb6e8f872759914a0da9d5c7f7daf.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: CMC 7.5MH 7A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.339" L x 1.339" W (34.00mm x 34.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 1.024" (26.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 7A
DC Resistance (DCR) (Max): 32.5mOhm
Inductance @ Frequency: 7.5 mH @ 1 kHz
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: CMC 7.5MH 7A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.339" L x 1.339" W (34.00mm x 34.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 1.024" (26.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 7A, DC Resistance (DCR) (Max): 32.5mOhm, Inductance @ Frequency: 7.5 mH @ 1 kHz.