Продукція > KEMET > C315C100KDG5HA
C315C100KDG5HA
C315C100KDG5HA KEMET
KEM_C1054_HIVOLT_GOLDMAX_300_C0G-1140500.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000V 10pF C0G 10% LS=2.54mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук