Продукція > KEMET > C315C101G2G5HA
C315C101G2G5HA
C315C101G2G5HA KEMET
KEM_C1049_GOLDMAX_C0G-1102120.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100pF C0G 2% LS=2.54mm
на замовлення 996 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук