Продукція > KEMET > C315C101K5R5TA7301
C315C101K5R5TA7301
C315C101K5R5TA7301 KEMET
KEM_C1050_GOLDMAX_X7R-1518817.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 100pF X7R 10% LS=2.54mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук