Продукція > KEMET > C315C102F5G5HA
C315C102F5G5HA
C315C102F5G5HA KEMET
KEM_C1049_GOLDMAX_C0G.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF C0G 1% LS=2.54mm
на замовлення 232 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук