Продукція > KEMET > C320C101K1G5TA
C320C101K1G5TA
C320C101K1G5TA KEMET
KEM_C1049_GOLDMAX_C0G-1102120.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 100pF C0G 10% LS=2.54mm
на замовлення 1703 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук