Продукція > KEMET > C320C102K2R5TA7303
C320C102K2R5TA7303
C320C102K2R5TA7303 KEMET
C320C102K2R5TA7303
Виробник: KEMET
Description: CAP CER RAD MONO
Packaging: Tape & Box (TB)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1000pF X7R 10% LS=2.54mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C320C102K2R5TA7303 C320C102K2R5TA7303 Виробник : KEMET KEM_C1050_GOLDMAX_X7R-3316381.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1000pF X7R 10% LS=2.54mm