Продукція > KEMET > C320C102KDG5TA
C320C102KDG5TA
C320C102KDG5TA KEMET
KEM_C1054_HIVOLT_GOLDMAX_300_C0G.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000V 1000pF C0G 10% LS=2.54mm
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук