Продукція > KEMET > C320C103M1R5HA7303
C320C103M1R5HA7303
C320C103M1R5HA7303 KEMET
KEM_C1050_GOLDMAX_X7R-1518817.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01uF X7R 20% LS=2.54mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук