Продукція > KEMET > C320C104K1G5TA7301
C320C104K1G5TA7301
C320C104K1G5TA7301 KEMET
KEM_C1049_GOLDMAX_C0G.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 0.1UF 100V C0G/NP0 RAD
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm)
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 100V C0G/NP0 RAD, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm), Capacitance: 0.1 µF.