Продукція > KEMET > C320C104K2R5TA7303
C320C104K2R5TA7303
C320C104K2R5TA7303 KEMET
KEM_C1050_GOLDMAX_X7R-3316381.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 0.1uF X7R 10% LS=2.54mm
на замовлення 2180 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук