Продукція > KEMET > C320C104K5R5CA-TR
C320C104K5R5CA-TR
C320C104K5R5CA-TR Kemet
683690216672170kem_c1050_goldmax_x7r.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук