Продукція > KEMET > C320C104M1U5HA7303
C320C104M1U5HA7303
C320C104M1U5HA7303 KEMET
KEM_C1051_GOLDMAX_Z5U.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.1uF Z5U 20% LS=2.54mm
на замовлення 2499 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук