Продукція > KEMET > C320C104Z5U5TA7301
C320C104Z5U5TA7301
C320C104Z5U5TA7301 KEMET
KEM_C1051_GOLDMAX_Z5U.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF Z5U -20% + 80% LS=2.54mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук