Продукція > KEMET > C320C105K5R5TA91829248
C320C105K5R5TA91829248 KEMET
KEM_C1049_GOLDMAX_C0G.pdf
Виробник: KEMET
Description: 1.00UF 50.0V
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.00UF 50.0V, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Capacitance: 1 µF.