Продукція > KEMET > C320C106M3R5TA7301
C320C106M3R5TA7301
C320C106M3R5TA7301 KEMET
C320C106M3R5TA7301
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 10UF 25V X7R RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.200" L x 0.160" W (5.08mm x 4.07mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm)
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 25V X7R RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.200" L x 0.160" W (5.08mm x 4.07mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C320C106M3R5TA7301 C320C106M3R5TA7301 Виробник : KEMET KEM_C1050_GOLDMAX_X7R-3316381.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 25V 10uF X7R 20% LS=2.54MM