Продукція > KEMET > C320C122J1G5TA
C320C122J1G5TA
C320C122J1G5TA KEMET
KEM_C1049_GOLDMAX_C0G-3316333.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1200pF C0G 5% LS=2.54mm
на замовлення 408 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук