Продукція > KEMET > C320C154K5R5HA
C320C154K5R5HA
C320C154K5R5HA KEMET
KEM_C1050_GOLDMAX_X7R-3316381.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.15uF X7R 10% LS=2.54mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук