Продукція > KEMET > C320C220J2G5HA7303
C320C220J2G5HA7303
C320C220J2G5HA7303 KEMET
KEM_C1049_GOLDMAX_C0G-3316333.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 22pF C0G 5% LS=2.54mm
на замовлення 2490 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук