Продукція > KEMET > C322C104M5R5HA
C322C104M5R5HA
C322C104M5R5HA KEMET
KEM_C1050_GOLDMAX_X7R-1518817.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF X7R 20% LS=5.08mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук