Продукція > KEMET > C322C472J1G5HA7301
C322C472J1G5HA7301
C322C472J1G5HA7301 KEMET
KEM_C1049_GOLDMAX_C0G-3316333.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 4700pF C0G 5% LS=5.08mm
Написати відгук