Продукція > KEMET > C322C472J1R5HA
C322C472J1R5HA
C322C472J1R5HA KEMET
KEM_C1050_GOLDMAX_X7R-1518817.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 4700pF X7R 5% LS=5.08mm
Написати відгук