Продукція > KEMET > C322C474Z5U5HA
C322C474Z5U5HA
C322C474Z5U5HA KEMET
KEM_C1051_GOLDMAX_Z5U-1140498.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.47uF Z5U -20% + 80% LS=5.08mm
Написати відгук