Продукція > KEMET > C324C102F3G5TA7301
C324C102F3G5TA7301
C324C102F3G5TA7301 KEMET
KEM_C1049_GOLDMAX_C0G-1102120.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 25V 1000pF C0G 1% LS=2.54mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук