Продукція > KEMET > C330C102J2G5TA
C330C102J2G5TA
C330C102J2G5TA KEMET
KEM_C1049_GOLDMAX_C0G-3316333.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1000pF C0G 5% LS=5.08mm
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук