Продукція > KEMET > C330C104K1R5TATR
C330C104K1R5TATR
C330C104K1R5TATR Kemet
c316c153k1r5ta7303.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук