Продукція > KEMET > C330C105M5R5TA7301
C330C105M5R5TA7301
C330C105M5R5TA7301 KEMET
KEM_C1050_GOLDMAX_X7R-1518817.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1uF X7R 20% LS=5.08mm
на замовлення 1490 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук