Продукція > KEMET > C330C121JCG5HA
C330C121JCG5HA
C330C121JCG5HA KEMET
KEM_C1054_HIVOLT_GOLDMAX_300_C0G-1140500.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500V 120pF C0G 5% LS=5.08mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук