Продукція > KEMET > C330C152KDR5HA
C330C152KDR5HA
C330C152KDR5HA KEMET
KEM_C1055_HIVOLT_GOLDMAX_300_X7R-3316467.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000V 1500pF X7R 10% LS=5.08mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук