Продукція > KEMET > C330C154J1G5TA7301
C330C154J1G5TA7301
C330C154J1G5TA7301 KEMET
KEM_C1049_GOLDMAX_C0G-1102120.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.15uF C0G 5% LS=5.08mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук