Продукція > KEMET > C330C183J2G5TA
C330C183J2G5TA
C330C183J2G5TA KEMET
KEM_C1049_GOLDMAX_C0G.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 0.018uF C0G 5% LS=5.08mm
на замовлення 1369 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук