Продукція > KEMET > C330C474M5U5HA
C330C474M5U5HA
C330C474M5U5HA KEMET
KEM_C1051_GOLDMAX_Z5U-1140498.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.47uF Z5U 20% LS=5.08mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук