Продукція > KEMET > C330C563K2R5HA7300
C330C563K2R5HA7300
C330C563K2R5HA7300 KEMET
KEM_C1050_GOLDMAX_X7R-1518817.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 0.056uF X7R 10% LS=5.08mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук