Продукція > KEMET > C340C105K1R5TA9248
C340C105K1R5TA9248
C340C105K1R5TA9248 Kemet
683690216672170kem_c1050_goldmax_x7r.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук