Продукція > KEMET > C340C155K1R5TA
C340C155K1R5TA
C340C155K1R5TA KEMET
KEM_C1050_GOLDMAX_X7R-3316381.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1.5uF X7R 10% LS=5.08mm
Написати відгук