Продукція > KEMET > C340C202KGG5TA
C340C202KGG5TA
C340C202KGG5TA KEMET
KEM_C1054_HIVOLT_GOLDMAX_300_C0G-3316440.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2000V 2000pF C0G 10% LS=5.08mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук